Zmień wielkość liter
Wersja kontrastowa

Serwis maszyn CNC

Działając w oparciu o tworzenie pro-partnerskich relacji z Klientem, po wdrożeniu maszyny do produkcji rozpoczynamy okres opieki posprzedażowej, oferując pełne wsparcie naszego rozbudowanego działu serwisu.

Serwis Metal Team składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadając wieloletnie doświadczenie wspierane poprzez nowoczesne zaplecze techniczne, świadczą usługi serwisowe w zakresie mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki oferowanych przez nas maszyn. 

Mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb naszych Klientów, w skład naszych usług wchodzą:

  • instalacje obrabiarek
  • przeglądy techniczne
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • doposażenie obrabiarek
  • dostawa części zamiennych
  • doradztwo w zakresie programowania

Dzięki stałej współpracy ze specjalistycznymi firmami zajmującymi się naprawą i produkcją części zamiennych oraz systematycznym szkoleniom pracowników serwisu, z pełną odpowiedzialnością dajemy gwarancję na wykonywane przez nas usługi. Zawsze prowadzimy pełną historię i dokumentację serwisową każdej ze sprzedanych przez nas maszyn, dzięki temu możliwe jest sprawdzenie uprzednich usterek i szybka, kompleksowa weryfikacja problemu. Dyspozycyjność naszego działu serwisowego, jego bliska współpraca z Klientami, daje pewność sprawnego działania urządzeń i niezwłocznego usuwania wszelkich awarii na terenie całego kraju.

Powierzając opiekę nad parkiem maszynowym działowi serwisu Metal Team, nasi Klienci mają gwarancję, że o sprzęt dbają prawdziwi fachowcy, a ewentualne usterki zostaną usunięte w najkrótszym możliwym terminie. Nigdy nie pozostawiamy Klienta samego z zaistniałym problemem i zrobimy wszystko, aby skrócić czas ewentualnego postoju maszyny do minimum.